TOMÁŠ NĚMEC
K financím jsem přičichnul už v osmnácti letech, kdy jsem se účastnil první přednášky. Chvíli na to jsem již uzavřel první produkty u pár známých a své rodiny. Jelikož jsem v tu dobu ještě studoval, tak mě rodiče i spousta kamarádů od toho odrazovalo. Dnes už vím, že byla veliká chyba podlehnout svému okolí a ukončit to, čemu se dnes opět věnuji.
ANO, k finančnímu poradenství jsem se vrátil. Na začátku roku 2012 jsem si udělal veškeré certifikáty a vše co bylo potřebné, abych mohl být soběstačný a dělat co mě baví.
Dnes jsem velice rád, že jsem se odhodlal a neposlouchal, to své okolí, které bralo finanční poradenství jako sprosté slovo. I přesto, že si mě někdo zaškatulkoval, jsem vždy každému říkal – sto lidí, sto chutí. Prostě každý jsme jiný a bohužel nepoctivec se najde v jakémkoli oboru. To mi dávalo chuť a sílu být lepší a lepší, neustále se učit a zdokonalovat. Díky tomu můžu říci, že už i oni mé služby využívají.
Finanční poradenství není o tom, jak si dnes spoustu poradců, ale i klientů myslí, uzavírat jen smlouvy. Hlavně je to o tom pomoci a poradit klientovi v jakékoli životní situaci! Ať už se to týká optimalizace, úspory na poplatcích, plnění z pojišťoven, nebo cokoliv jiného. Vždy by tu měl být Váš finanční poradce právě pro Vás. Tak je tomu ve finančně vyspělejších zemích jako je Německo nebo třeba Anglie. Proto se dnes v Collegas věnujeme i vzděláváním naších klientů, aby věděli, jak ochránit svůj majetek i v době krize, ale také aby věděli proč a co si vůbec platí. Dnes a denně se potkávám s touto problematikou. Většina lidí platí nějaké produkty, ale vlastně ani neví co v nich mají. Proč Vám to nikdo nevysvětlil?
Naší prací se snažíme lidem nejenom porozumět a pomoci, ale také vysvětlit a vzdělat. Firem co se zabývá financemi je dnes opravdu spoustu, ale firem co dělá finanční poradenství je pomálu. Proto jsem rád, že i já jsem si našel stejně myslící kolegy ve firmě Collegas.

AKTUÁLNĚ

Novinky z mého světa.

Tak rychlý růst české ekonomiky nikdo nečekal, HDP stoupl oproti předchozímu čtvrtletí nejrychleji v historii

Česká ekonomika ve druhém čtvrtletí překvapila silným růstem. Zatímco analytici očekávali meziroční růst HDP o 2,9 procenta, hospodářský růst dosáhl podle předběžného odhadu Českého statistického úřadu (ČSÚ) 4,5 procenta (v prvním čtvrtletí se HDP zvýšil o 3,0 procenta). Česko tak patří k nejrychleji rostoucím ekonomikám v rámci EU. V

Trh s mobilními daty je pokřivený, řekl poprvé ČTÚ. Otevřel tím cestu k regulaci byznysu operátorů

Český telekomunikační úřad (ČTÚ) se chystá zavést regulaci velkoobchodního trhu přístupu k mobilním službám. Podle něj na něm není efektivní hospodářská soutěž, zejména u rezidentních zákazníků. ČTÚ to oznámil v tiskové zprávě. Na základě tzv. testu tří kritérií nalezl úřad bariéry vstupu na trh a zjistil, že na maloobchodním

CENTRÁLA

11. patro budovy AZ-Tower

Pražákova 1008/69, Brno

(+420) 777 798 666