Jak pracujeme?

“Je snadné žít v přítomnosti, když máte vyřešenou budoucnost.”

pět kroků spolupráce s námi

1 2 3 4 5

1. Nezávazné setkání

Prvního rande se bát nemusíte. Probereme Vaše představy a očekávání, zjistíme jestli Vám máme co nabídnout a zhodnotíme jestli by nám to mohlo klapat po lidské stránce. Dohodneme se na obsahu a rozměru spolupráce.

NA ČEM NÁM ZÁLEŽÍ

O Vaši spokojenost se postará specialista z každého odvětví. Vyřešíme s vámi financování vašeho bydlení, pojištění veškerého majetku a nezapomeneme pokrýt vaše životní rizika. Nepodceňujeme finanční plán pro věci blízké i budoucí. Záleží nám i na vašem zajištění v důchodovém věku, nebo řešení důležitých životních situací.


NAŠE PRINCIPY

S našimi klienty vždy budujeme dlouhodobé osobní vztahy, které jsou nezbytné pro kvalitní finanční plánování. V prvním kroku poznáváme Vaše finanční přání a následně připravíme možnosti, které jsou pro Vás nejperspektivnější.

Neuslyšíte od nás jen to, že se bude vždy dařit, ale seznámíme Vás s případnými riziky a naučíme vaše finance těmto rizikům čelit. Dbáme na to, aby naši specialisté svým klientům zhodnocovali a chránili prostředky i v „horších časech“. Právě tehdy se totiž projeví, kdo investoval chytře, a kdo ne.