Martin Martinčík

Finanční Kozultant

Finance mě bavily už od mala, kdy jsem si sám začal v 17-ti letech investovat a na střední škole jsem doslova hltal každou hodinu ekonomie. Proto jsem po maturitě nastoupil na Ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně. V té době jsem hledal ke škole práci, ve které bych se mohl ve financích ještě více zdokonalovat. Nastoupil jsem tedy do tehdy ještě České pojišťovny, kde jsem se lidem staral o penzijní připojištění. Nicméně každý, kdo někdy pracoval v korporátu ví, jak se časem může práce stát monotónní a nezáživná. Tehdy jsem se potkal s firmou Collegas, která mě ihned nadchla. Nyní jsem rád, že se mi tak skvěle doplňují teoretické znalosti ze školy s praktickými situacemi s klienty z terénu.

Známkou úspěchu pro mě není počet bezmyšlenkovitě uzavřených produktů, ani objem vydělaných peněz. Úspěchem pro mě je každý spokojený klienty, kterému můžu poradit a pomoci. Nejenom v byznysu, ale i s osobním životě si nejvíce vážím hodnot jako otevřenost, upřímnost a spolehlivost. Jsem tedy rád, že všichni moji klienti vědí, že přesně tyto vlastnosti ode mě mohou očekávat a že se na mě mohou vždy s čímkoliv obrátit.

REFERENCE mých zákazníků

Jak pracujeme?

“Je snadné žít v přítomnosti, když máte vyřešenou budoucnost.”

pět kroků spolupráce s námi

1 2 3 4 5

1. Nezávazné setkání

Prvního rande se bát nemusíte. Probereme Vaše představy a očekávání, zjistíme jestli Vám máme co nabídnout a zhodnotíme jestli by nám to mohlo klapat po lidské stránce. Dohodneme se na obsahu a rozměru spolupráce.

TÝM PORADCŮ A SPECIALISTŮ