Ing. Tomáš Kalous

Specialista pro privátní klientelu
Profesionální Shrnutí

Jsem finanční a investiční profesionál s více než 20 lety zkušeností a pevným základem v technickém vzdělání. Mým cílem je dosahovat výsledků, které přinášejí spokojenost a prosperitu nejen pro mě, ale především pro mé klienty a kolegy.


Vzdělání

Absolvent VUT v Brně, obor konstrukce a dopravní stavby, což mi poskytlo silný analytický základ pro mé finanční dovednosti.


Profesionální Zkušenosti

Od roku 2005 jsem součástí finančního sektoru, kde jsem začínal jako finanční poradce. Postupem času jsem se vypracoval na vedoucí pozice, kde jsem řídil týmy desítek lidí. Založení vlastní společnosti Collegas bylo pro mě zlomovým okamžikem, který mi přinesl svobodu a umožnil mi dělat věci podle vlastního uvážení a přesvědčení.


Vize a Hodnoty

Sdílení znalostí a zkušeností s kolegy a partnery je pro mě klíčové pro dosažení dlouhodobé prosperity. Věřím, že společným růstem můžeme všichni dosáhnout většího úspěchu.


Odborné Zaměření

Specializuji se na investiční příležitosti – jejich vyhledávání, akvizice a zhodnocování. Tato oblast je mou profesní zálibou a zdrojem neustálé inspirace.


Osobní Zájmy

Basketbal nejen formoval mé týmové dovednosti, ale také mě naučil důležitosti strategie a adaptability - vlastnosti, které jsou stejně důležité na hřišti, jako v oblasti financí.


Závěr

Děkuji za návštěvu mého profilu. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte se na mě obrátit. Společně můžeme dosáhnout skvělých věcí.

"Sílu a čest."

---

Hodně štěstí! 😊


JAK S KLIENTY SPOLUPRACUJI?

Dlouhodobý servis je základem úspěšné spolupráce.

ÚVODNÍ SCHŮZKA

Naše první setkání považuji za základ naší budoucí spolupráce. Prioritou by pro nás měla být otevřenost, oboustanné seznámení, které vede ke vzájemné důvěře. První schůzce také věnuji maximum prostoru pro získání Vašich představ a očekávání, podle kterých já a můj tým vypracuje optimální řešení Vašich potřeb.

ANALÝZA VAŠICH FINANCÍ

Analýza je základ a nejdůležitější krok pro optimální řešení vaši finanční situace. Učiníme finanční rozvahu na základě Vašich finančních možností, volného cashflow. Probereme možnosti, kde ušetřit, na čem zapracovat a v neposlední řadě projdeme i Vaše aktuální smlouvy. Jedná se o komplex nezbytných informací, které nám poskytnou podklad pro optimální řešení Vašich financí a splnění cílů do dalších let.

PŘÍPRAVA FINANČNÍHO PLÁNU

Po provedení analýzy Vašich finančních možností je v této části řada na mně a následně mém týmu profesionálů. Projdu Vaše aktuální smlouvy a společně se získanými informacemi od Vás promyslím optimální možnosti řešení Vám na míru a část jich deleguji na svůj tým. Se specialisty se můžete seznámit osobně. Veškeré podklady finančního plánu od nás obdržíte v tištěné podobě, přehledně popsané a sestavené.

REALIZAČNÍ SCHŮZKA

V poslední fázi já a můj tým procházíme vypracované návrhy i jednotlivé sekce, které jsme pro Vás „ušili“ přímo na míru dle Vašich podkladů a požadavků. Debatujeme o jednotlivých složkách a možnostech, které jsme připravili. Je pro mě důležité obeznámit Vás se všemi aspekty při hledání optimálního řešení Vašich financí. Předložím Vám jednotlivé návrhy, které společně projdeme a vysvětlíme si jednotlivé části. Patří k nim výhody, nevýhody, rizika i výluky. Ukážeme jak si poradit s riziky, co dělat, jak je minimalizovat nebo otočit ve svůj prospěch. Hlavní prioritou je pro nás oboustranná spokojenost.

VAŠE SNY A CÍLE SE STÁVAJÍ SKUTEČNOSTÍ

Které z produktů uvedené výše jsou pro vás důležité? Pro mě zaručeně všechny, ale v neposlední řadě je pro mě nejdůležitější to, abyste byli spokojeni Vy. Pokud budete spokojeni Vy, budu i já a společně porosteme. Začíná nám éra dlouhodobé spolupráce.

Na čem opravdu záleží je, abychom se společně potkávali na pravidelné bázi nebo udržovali neustálý kontakt a společně procházeli Vaše nynější i nastávající cíle s kterými Vám rád pomohu, popřípadě probereme spokojenost s jednotlivými produkty. S nejasnou otázkou, dotazem o produktech či servisem jsem tu pro Vás dennodenně. Neváhejte se na mě obrátit kdykoliv a za jakékoliv situace. Pokud se nedovoláte mně, neztrácejte naději a volejte mé asistence slečně Nicol Krškové, která mi předá veškeré informace a domluví schůzku.

Jak pracujeme?

“Je snadné žít v přítomnosti, když máte vyřešenou budoucnost.”

pět kroků spolupráce s námi

1 2 3 4 5

1. Nezávazné setkání

Prvního rande se bát nemusíte. Probereme Vaše představy a očekávání, zjistíme jestli Vám máme co nabídnout a zhodnotíme jestli by nám to mohlo klapat po lidské stránce. Dohodneme se na obsahu a rozměru spolupráce.

TÝM PORADCŮ A SPECIALISTŮ