Zuzana Čapková

Finanční specialista

Ve světě financí a pojištění se pohybuji od roku 2005.

Školila jsem nejdříve obchodníky pro velké nadnárodní společnosti v oblasti životního pojištění a investic. Následně jsem vedla svůj vlastní obchodní tým pro další nadnárodní společnost, převážně zaměřenou na majetkové pojištění. V naší společnosti Collegas jsem spojila obě tyto mé zkušenosti v jednu a starám se klientům kompletně o celé jejich portfólio od investic, pojištění, úvěrů, energií až po reality, nezávisle na jednom obchodním partnerovi a předávám tyto mé zkušenosti dalším novým spolupracovníkům.

Má práce mi dává smysl a roky v naší společnosti mi to jen potvrzují počtem spokojených, dlouholetých klientů, kteří mne doporučují dále svým rodinám a známým. Velice si toho vážím a zavazuje mne to tuto práci dělat i nadále s největší péčí a profesionalitou. Pomáhám klientům nastavit jejich rodinné i firemní finance a zorientovat se ve světě investic a pojištění. Mohou se pak lépe rozhodnout v rámci jejich plánů a životních situací.

Pro odbornou radu mne můžete kontaktovat

+420 731 560 072

zuzana.capkova@collegas.cz

REFERENCE mých zákazníků

Jak pracujeme?

“Je snadné žít v přítomnosti, když máte vyřešenou budoucnost.”

pět kroků spolupráce s námi

1 2 3 4 5

1. Nezávazné setkání

Prvního rande se bát nemusíte. Probereme Vaše představy a očekávání, zjistíme jestli Vám máme co nabídnout a zhodnotíme jestli by nám to mohlo klapat po lidské stránce. Dohodneme se na obsahu a rozměru spolupráce.

TÝM PORADCŮ A SPECIALISTŮ